Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Kliczków - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

563 530 zł77,20 m² 7 299,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

"Osiedle Zamkowa Polana", nowoczesne Domy, piękna Okolica zobacz film Zobacz Film Szukasz domu, który łączy nowoczesne rozwiązania, solidną jakość wykonania i świetną lokalizację ?.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Wykroty(Kliczków + 16 km)

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Sprzedam piękny dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy dom składa się na piętrze z 4 sypialni 3 garderoby duża łazienka i pralnia parter przestronny salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kruszyn

Kruszyn(Kliczków + 16 km)

890 000 zł90 m² 9 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek polecają wyjątkową nieruchomość w Kruszynie, tuż obok Bolesławca. Na posesji znajduje się dom mieszkalny oraz przestronna sala gościnna, idealna do organizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Konradowska

Śródmieście,Bolesławiec(Kliczków + 13 km)

499 000 zł193 m² 2 585,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:149 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży doskonałą inwestycję pod wynajem - dom wolnostojący położony na jednym z osiedli domów jednorodzinnych w Bolesławcu. Przedmiotowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kierżno

Kierżno(Kliczków + 9 km)

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 735 m²

Dom Wolnostojący , Kierżno , Bolesławiec, sprzedaż. Wgn Nieruchomosci ma przyjemność, zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - przestronny dom wolnostojący o pow około 240 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Osieczów

Osieczów(Kliczków + 5 km)

1 490 000 zł178 m² 8 370,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

Dom z garażem na sprzedaż w Osieczowie twój dom nieruchomości ma przyjemność przedstawić wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 178,41 m2 z garażem, położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Iłowa

Iłowa(Kliczków + 25 km)

1 800 000 zł350 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:11 700 m²

Polecam na sprzedaż działającą agroturystykę w miejscowości Czyżówek ,działająca 15 lat! około 2 km od Iłowej. NA powierzchni około 350 M2 rozmieszczono: budynek mieszkalny; - parter; trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Parzyce

Parzyce(Kliczków + 13 km)

750 000 zł200,04 m² 3 749,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Domo Expert Nieruchomości zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej i zadbanej nieruchomości położonej w miejscowości Parzyce. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy Gierałtów

Gierałtów(Kliczków + 17 km)

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedaż tylko u nas! Lokalizacja: gierałtów gmina Nowogrodziec Powierzchnia domu: 114,5 m2 całkowita 180m2 największe zalety! Dom w zabudowie szeregowej Spokojna lokalizacja Garaż oraz wiata.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Słowiańska

Małomice(Kliczków + 25 km)

280 000 zł125 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Małomice, połowa domu 4 pokoje 70 m2, sprzedam, cena 280 000 zł. Oferta wyłącznie w wgn Nieruchomości. Sprzedam połowę domu w budynku dwurodzinnym z działką i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kliczków

Kliczków,dolnośląskie

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 274 m²

Willa dla konesera!nowa rezydencja wybudowana w stylu Dworku Wielkopolskiego z zachowaniem cech architektury romantycznego klasycyzmu, czyli dworu szlacheckiego, parterowego z ukrytym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij