Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Kliczków - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z garażem, ul. Staroszkolna

Bolesławiec(Kliczków + 13 km)

669 000 zł59,70 m² 11 206,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,70 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnej, spokojnej zabudowie z 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Bolesławiec(Kliczków + 13 km)

329 000 zł30,50 m² 10 786,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bardzo Ładna Kawalerka, ogrzewanie Miejskie, balkon - zobacz film Zobacz Film Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo przytulne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Bolesławiec(Kliczków + 13 km)

431 000 zł62,40 m² 6 907,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem. Położone na I piętrze w Bolesławcu przy ul.Cichej. Pow. 62,40 m2, pokoje duże, kuchnia spora, standard podstawowy. Instalacje sprawne. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Bolesławiec(Kliczków + 13 km)

538 000 zł74 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na pierwszym piętrze urokliwej, zadbanej kamienicy przy ul. Komuny Paryskiej w Bolesławcu znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m , które zachwyca przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Bolesławiec(Kliczków + 13 km)

359 000 zł46,22 m² 7 767,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Foxhouse oferuje do sprzedaży nowoczesne i gustownie zaaranżowane mieszkania, zlokalizowane w Bolesławcu, przy ulicy Gdańskiej nr 29. Nowoczesne osiedle z mieszkaniami w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kościuszki,Bolesławiec(Kliczków + 13 km)

399 900 zł46,67 m² 8 568,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. Inwestycja mieszkaniowa Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Nadrzeczna

Iłowa(Kliczków + 25 km)

199 000 zł33,24 m² 5 986,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Przytulna kawalerka 33,24 m2, kamienica, blisko centrum, iłowa. Do zaoferowania Państwu mamy przytulną kawalerkę po remoncie usytuowaną na II piętrze w kamienicy przy ul. Nadrzecznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł79,98 m² 8 439,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Północ Nieruchomości o/bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania- apartamentu trzypokojowego z balkonem w centrum Bolesławca. Szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dolne Młyny

Bolesławiec(Kliczków + 13 km)

439 900 zł48,80 m² 9 014,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3-pokojowe mieszkanie blisko centrum, na sprzedaż Mamy coś specjalnie dla Ciebie! To przestronne wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane zaledwie kilka minut od centrum miasta doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Szczytnica

Szczytnica(Kliczków + 21 km)

250 000 zł45,70 m² 5 470,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Msr Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyremontowane, umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,70 m . Lokal znajduje się na II piętrze w ocieplonym bloku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kliczków

Kliczków,dolnośląskie

150 000 zł36 m² 4 155 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,10 m zlokalizowane w miejscowości Kliczków, w sąsiedztwie Zamku Kliczków jednej z największych atrakcji Dolnego Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Kliczków

Kliczków,dolnośląskie

72 000 zł36 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkania 36,1m2 i 70m2 po byłej przychodni lekarskiej,sprzedam,wynajmę lub zamienię.Mieszkania są w trakcie przekwalifikowania na mieszkalno-usługowe.200 metrów od zamku Kliczków,do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij